Artnr Benämning Enhetspris Antal
Total kostnad  0,00 kr
 
Kundservice

 

Kagon AB
Besöksadress:
Samuelsdalsvägen 4
791 61  FALUN
Tel:      023-383 18 00
Fax:     023-383 18 09
E-post: kagon@kagon.se

Postadress:
Box 17

791 21  FALUN
 

 

Karta

Öppettider vardagar 07:00 - 16:00

 Som kund sätter vi alltid Dig i centrum och är beredda att serva Dig så effektivt som det bara går.
 Här följer en presentation av personerna som arbetar på Kagon. Vi står till Ditt förfogande.

 

       

Sven Nordman   
VD

023-383 18 03
070-531 12 10
sven@kagon.se

Ari Sarenbrink
Innesälj

023-383 18 05
070-672 91 70
ari@kagon.se

Anna Bodare
Säljare sågverk

023-383 18 01
070-392 45 17
anna@kagon.se

Stefan Lind
Säljare industri

023-383 18 04
070-392 78 04
stefan@kagon.se

Curt Carlsson
Säljare industri

023-383 18 06
070-586 56 45
curt@kagon.se

 

 Bild kommer  Bild kommer Bild kommer    

Ingemar Norberg       

Säljare sågverk/industri 

023-383 18 02
070-392 45 09
ingemar@kagon.se

David Jondelius 

Butik/Innesälj

023-383 18 08
070-392 01 15
david@kagon.se

ChristofferLundin

Lager

023-383 18 07

stoffe@kagon.se